Ichigo 100% recenzia

28. listopadu 2008 v 15:39 | Nayuki |  Ichigo Info
Bylo nebylo, žil byl jednou jeden mladý šestnáctiletý student jménem Junpei Manaka, který se chtěl stát filmovým režisérem. Jednoho dne tento ambiciózní mladík vyšel na střechu školy a přímo k nohám mu spadlo stvoření, které by snad mohl nazvat andělem, pokud by ovšem andělé nosili kalhotky s jahůdkami. Tato překrásná dívka vrhla na Junpeie jediný nádherný pohled a rychle utekla, přičemž nechtěně upustila zápisník, který měla s sebou. Junpeiovi netrvalo ani vteřinu, aby zjistil, že se do této dívky zamiloval. Jeho příštím cílem bylo - nafilmovat jahodové kalhotky oné slečny a zjistit, jak se vlastně jmenuje.
Na poznámkovém bloku stálo Aya Toujou a tak se Junpei vydal hledat dívku tohoto jména, ale když ji nalezl, byl zklamán. Nejspíše to nebyla dívka, kterou hledal. Děvče na střeše bylo krásné, nádherné a Toujou byla jen malá šedá myš s pěvně zapletenými culíky a velikánskými brýlemi. Junpei se však nehodlal vzdát a začal si namlouvat nejkrásnější dívku školy
- a světe div se, povedlo se mu to. Nishino Tsukasa sice nebude tou dívkou ze střechy, její účes se lišil, přesto nosila kalhotky s jahůdkami. Jistou chvíli si byl Junpei jistý, že je to ta pravá. To mu však nebránilo kamarádit se s Toujou a ani dalšími dívkami.
Po čase Junpei zjistí, kdo byla jeho tajemná dívka, avšak on již není volný, chodí přece s Nishino. A dívek přibývá, místo aby ubývalo, a najednou je Junpei chycen v milostném čtyřúhelníku, z něhož není schopen se vymotat. Jak to všechno dopadne? Zůstane Junpei s Nishino nebo se úchýlí k dívce svých snů, dívce s jahodovým spodním prádlem, nebo snad zůstane nakonec s úplně jinou? Rozhodne se vůbec nějak???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.